قوانین فروشگاه

فروشگاه اینترنتی محرم افتخار دارد که به شما مشتریان گرامی تمامی محصولات خود را بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران عرضه می دارد و افتخار میکنیم که به خاطر مادیات تن به قانون شکنی نداده ایم .


روال فروش و خدمات پس از فروش و برگشت کالا حتما مطالعه فرمایید

 • مالیات بر ارزش افزوده

  کالاهای فروخته شده در این فروشگاه هیچ گونه مالیات بر ارزش افزوده ای برای مشتری ندارد و فقط شامل  5درصد از هزینه پستی است که در فاکتور قید شده و از مشتری دریافت می گردد .

 • روند برگرداندن کالا و یا انصراف از خرید

  منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی باشد، که بیان می‌دارد: ((در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود)).

 • روش‌های بازپرداخت وجه

  در صورتی که مشتری ظرف مدت 7 روز به صورت تلفنی یا حضوری اعلام انصراف از خرید کالا کند امکان بازپرداخت هزینه بلافاصله بعد از رسیدن محصول ارسال شده فروشگاه پرداخت می شود در صورتی که این مدت از 7 روز بیشتر شود فروشگاه از قبول برگشت معذور خواهد بود  . ضمنا هزینه برگشت کالا به عهده  مشتری می باشد .

 • قیمت کالا

  قیمتی که در هنگام سفارش مشتري منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد

 • خدمات پس از فروش

  فقط کالاهایی دارای گارانتی می باشند که در پیش فاکتور آنها قید شده باشد و مدت گارانتی از تاریخ فاکتور (صدور فاکتور) تا پس از دوره ذکر شده در فاکتور می باشد