چراغ خورشیدی با سنسور نوری و حرکتی

لامپ سولار خورشیدی SOLAR MOTION SENSOR از دیگر لامپهای رایج خاص تر و به صرفه تر می باشد. این لامپ با انرژی خورشیدی کار می نماید. نحوه ی عملکرد آن را در ادامه توضیح خواهیم داد. این چراغ خورشیدی دیواری برای مکانها و محوطه های باز مناسب می باشد.


لامپ-خورشیدی-باغچه


با استفاده از یک پیچ مخصوص میتوانید آن را بر روی دیوار نصب نموده و از عملکرد فوق العاده ی آن لذت ببرید. در این محصول یک پنل خورشیدی و یک باطری لیتیومی قرار دارد. پنل خورشیدی انرژی حاصل از نور آفتاب را دریافت نموده و در باطری به صورت الکتریسیته ذخیره می نماید.لامپ-خورشیدی-باغ


هنگام تاریک شدن هوا لامپ به صورت اتوماتیک روشن میشود و با روشن شدن هوا خاموش میگردد. این ویژگی روشن/خاموش شدن خودکار بر عهده ی سنسور نوری می باشد. این سنسور به روشنی و تاریکی محیط حساس می باشد. سنسور حرکتی این محصول قوی بوده و برد آن 3 متر می باشد.


لامپ-خورشیدی-باغ


این سنسور با حرکت انسان یا هر چیز دیگری فعال میشود و موجب روشن شدن لامپ میگردد. جنس بدنه ی این لامپ خورشیدی خانگی از مواد ABS و پلاستیک بوده و بسیار باکیفیت می باشد.


لامپ-خورشیدی-باغ


این لامپ همچنین دارای خاصیت ضدآب میباشد. باتری لیتیومی این دستگاه 800 میلی آمپر بوده و ظرفیت آن برای روشن ماندن لامپ از شب تا صبح کافیست. 20 عدد لامپ ای ای دی سفیدرنگ داخل این لامپ وجود دارد که محوطه ی اطراف را به خوبی روشن می نماید. برای نصب این لامپ نیازی به سیم کشی، پرداخت هزینه ی برق و کابل و ... نیست. توصیه میشود لامپ را در جایی نصب کنید که مقابل تابش مستقیم آفتاب قرار گیرد.


چراغ-خورشیدی-سنسوردار