هندزفری بلوتوثی تک گوشی

هندزفری بلوتوثی جبرا مدل JABRA MINIGO BLUETIIHE WIRELESS HEADSET  طراحی ظریف و زیبایی دارد. وزن این محصول 7 گرم بوده و ابعاد آن *1*4.5 سانتی متر می باشد.  دسته ی ظریف آن پشت گوش قرار گرفته و در گوش کاربر کاملا ثابت قرار میگیرد.


هندزفری-بادیگاردی

این محصول دارای بلوتوث ورژن 3 می باشد و با کلیه ی دستگاه های بلوتوث دار سازگار است. این محصول میتواند همزمان به دو دستگاه متصل شود. شارژ این دستگاه 2 ساعت طول میکشد و پس از آن میتوانید به مدت 4 ساعت از آن استفاده نمایید.


هندزفری-بادیگاردی-موبایل


از دیگر خصوصیات هندزفری بلوتوثی جبرا میتوان به قابلیت پخش موزیک، پخش صدای بدون نویز و با کیفیت بالا و دارا بودن میکروفون داخلی اشاره کرد.


هندزفری-بادیگاردی-ارزان


از دیگر محصولات مشابه این دستگاه میتوان به مینی بلوتوث هندزفری IP8 اشاره کرد. این هندزفری بادیگاردی وایرلس بسیار سبک و ظریف می باشد و برای یک گوش طراحی و تولید شده است. با استفاده از این هندزفری بادیگاردی موبایل میتوانید به راحتی به مکالماتتان پاسخ داده یا به موزیک گوش دهید.هندزفری-بادیگاردی-اصلی

باکس شارژ اضطراری یکی از قابلیتهای بسیار عالی این دستگاه می باشد. در صورت تمام شدن شارژ این هندزفری میتوانید آن را داخل باکس شارژ قرار دهید تا شارژ شود. ظرفیت باکس شارژ 100 میلی آمپر می باشد. ابعاد این هدفون 2*1 سانتی متر است.


هدست-بلوتوثی


با استفاده از شاخص ال ای دی دستگاه میتوانید از وضعیت شارژ هدفون مطلع گردید. از دیگر ویژگیهای این محصول میتوان به طراحی ارگونومیکی، سازگار  بودن با انواع دستگاه های بلوتوث و صدای واضح و شفاف اشاره کرد.


هندزفری-بادیگاردی-ارزان