مرکز فروش میناکاری در تهران | تکسبد

صنایع دستی در واثع از پیشه های کهن هر سرزمینی می باشد که از گذشته های دور به منظور تامین مایحتاج خانواده ها تهیه و تولید می شده و تا کنون نیز ادامه داشته و یکی از دلایل ماندگاری این محصولات کاربردی بودن آنها می باشد. خاتم کاری، منبت کاری، قلم زنی و میناکاری از جمله این صنایع دستی می باشند.
از جمله مهمترین خصوصین صنایع دستی می توان به انجام مراحل تولید این صنایع با دست اشاره کرد و اینکه تمامی مواد اولیه مورد نیاز این محصولات به صورت داخلی تامین می شود و به همین دلیل به این صنایع، صنایع بومی نیز اطلاق می شود. صنایعی که می تواند در بستر اشتغالزایی به خوبی حرکت کند.
به عنوان مثال هنر میناسازی یا میناکاری تهران که در سال های اخیر رشد چشمگیری در زمینه اشتغالزایی داشته است و توانسته است بستر اشتغال افراد زیادی از جمله بانوان را فراهم آورد به طوری که در حال حاضر بیشترین فعالان این عرصه هنری بانوان هستند.
با توجه به اینکه در تهیه و تولید صنایع دستی طرح و ایده ای بکر باید بکار برده شود شما هیچ دو محصول صنایع دستی مشابه یکدیگر پیدا نخواهید کرد، به طوری که شما با خرید میناکاری تهران هیچ دو ظرف میناکاری را پیدا نمی کنید که کاملا یکسان باشد.
استفاده از صنایع دستی در زندگی روزانه می تواند تاثیر چشم گیری در ادامه حیات این صنایع داشته باشد و به منظور در دسترس بودن این صنایع از جمله میناکاری برای مردم علاوه بر نمایشگاه ها شاهد تاسیس مرکز خرید میناکاری در تهران می باشیم.
به جرات می توان گفت که هنر میناکاری تلفیقی ظریف و دقیق از صنعت و هنر می باشد که همگی آمیزه‌ای ظریف از هنر و صنعت در سرزمین های مختلف که علایق و گرایش‌های مردم سرزمین های مختلف را به نمایش می گذارد.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات صنایع دستی و اطلاع از مرکز فروش ظروف میناکاری در تهران به لینک زیر مراجعه نمائید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

 Ø®Ø±ÛŒØ¯