محصول خارق العاده بند رخت آپارتمانی | تکسبد

آیا در خانه های آپارتمانی ساکن هستید؟ و از داشتن حیاط محروم هستید؟ و نگران کم بود نور آفتاب و خشک کردن لباس های خود درزیر آفتاب هستید؟


بند رخت جدید


اگر میخواهید درزیر نور آفتاب بدون هیچ دغدغه ای لبا س های شسته ی خود را خشک کنید ما به شما بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline را پیشنهاد میکنیم تا بتوانید با خیال آسوده بدون داشتن حیاط در محیطی کوچک لباسهای خود را پهن کرده و خشک نمایید.


بند رخت

 

این بند رخت از جنس آلمینیوم بوده و دربرابر نور آفتاب مقاوم است همچنین از زنگ زدن و برخورد آن با آب هیچ مشکلی برای این محصول ندارد.


بند رخت آپارتمانی


اینبند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline  همان طور که از اسمش مشخص است با یک حرکت ساده جمع می شود و هر جایی که شما دوست دارید قرار میگیرد اصلا نگران جای دادن این محصول با کیفیت و مرغوب خود نباشید.


بند رخت استیل


این محصول با کیفیت توانسته جای خودرا به بند های بی کیفیت بدهد. 


بند رخت استیل


ویژگی منحصر به  فرد این محصول توانسته توجه فروشگاه اینترنتی تکسبد را به خود جلب کرده و همین امر باعث شده تعداد محدودی ازاین محصول فوق العاده را به فروش رساند.


خرید بند رخت


شما می توانید با مراجعه و خرید بند رخت آپارتمانی ارزان به فروشگاه تکسبد ارزان ترین مدل بند رخت آپارتمانی را خرید کرده و جلو درب منزل دریافت نمایید و مبلغ را همان زمان پرداخت کنید.   


بند رخت تاشو


 

با مراجعه به لینک زیر محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 79000 تومان 

خرید محصول