لایه برداری از پوست با دستگاه بخور گرم خانگی

یکی از دغدغه های خانم ها داشتن پوستی شاداب و زیبا می باشد زیرا جوانی و شادابی پوست یکی از عوامل اصلی زیبایی محسوب می شود و دائما به دنبال راه حل هایی برای رسیدن به این مقصود می باشند.یکی از مشکلات پوستی که اکثرا با آن مواجه هستیم آکنه ها و جوش های سر سیاه روی بینی می باشد که باعث از بین رفتن شفافیت پوست و کدر شدن پوست می شود.
یک راه خوب برای داشتن پوستی شاداب و شفاف لایه برداری و پاکسازی پوست می باشد که شما می توانید با استفاده از دستگاه بخور صورت گرم بدون نیاز به استفاده از داروهای شیمیایی و روش های تهاجمی به این هدف برسید.
شما با استفاده از بخور گرم می توانید از سطح پوست صورت خود لایه برداری کرده و لایه های زیرین را تحریک به بازسازی نمائید.
استفاده از بخور گرم بابونه می تواند در پاک سازی پوست صورت به شما کمک کند. شما با استفاده از یک دستگاه بخور صورت خانگی و مقداری گیاه بابونه به راحتی می توانید یک بخور گرم بابونه داشته باشید.
دستگاه بخور گرم صورت هایتک، یک نمونه دستگاه بخور گرم با قیمت مناسب می باشد که  دارای 24 ماه گارانتی شرکت تولید کننده نیز می باشد.
با توجه به اینکه امکان رشد عوامل بیماری زا در در دستگاههای بخور وجود دارد باید این دستگاه ها دارای قابلیت شستشو باشد و محصول فوق دارای مخزن می باشد که به راحتی از پایه جدا شده و قابل شستشو می باشد. 

 


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000 تومان

خرید