لامپ سولار دوستدار محیط زیست

با لامپ خورشیدی دیواری SOLAR MOTION SENSOR دیگر نیازی به لامپهای معمولی با هزینه های بالا نیست. کارایی این لامپ خورشیدی خانگی مشابه با لامپهای برقی می باشد با این تفاوت که این لامپ سولار از انرژی خورشیدی به عنوان منبع تغذیه اش استفاده میکند.


لامپ-خورشیدی-باغچه


لامپ محصول دارای 20 عدد لامپ ال ای دی بوده که منبع تغذیه ی آنها توسط پنل خورشیدی این چراغ تامین میشود. پنل خورشیدی 0.55 واتی این چراغ روزها انرژی خورشیدی را دریافت و در باطری لیتیومی دستگاه ذخیره می نماید. هنگام شب این لامپ به صورت اتوماتیک روشن میشود.لامپ-خورشیدی-باغچه


یک کلید خاموش/روشن بر روی بدنه ی دستگاه قرار دارد که در صورت تمایل میتوانید هر زمان که خواستید لامپ را خاموش یا روشن نمایید. وجود سنسور نوری/حرکتی یکی دیگر از قابلیتهای این لامپ خورشیدی می باشد. سنسور نوری با تاریک شدن هوا فعال میشود و لامپ را روشن میکند.


لامپ-خورشیدی-سنسوردار


سنسور حرکتی در صورت ایجاد حرکت توسط انسان یا هرچیز دیگر فعال شده و لامپ را روشن می نماید. برد سنسور حرکتی این دستگاه در حدود 3 متر می باشد.


لامپ-خورشیدی-سنسوردار


این لامپ خورشیدی بهترین گزینه برای نصب در مکانهای باز مانند باغ،باغچه، پیاده رو، محوطه ی استخر روباز، مکانهای تشریفاتی، محوطه ی انبار و کارخانه ها و.. می باشد. این محصول ضد آب بوده و با یک پیچ مخصوص به راحتی بر روی دیوار قابل نصب می باشد.


لامپ-خورشیدی


باتری لیتیومی این لامپ 800 میلی امپر بوده و روزانه به مدت 7 تا 8 ساعت زمان برای شارژ شدن نیاز دارد. این محصول دوستدار محیط زیست بوده و پس از هربار شارژ به میزان 8 تا 9 ساعت قابل استفاده می باشد.


چراغ-خورشیدی-سنسوردار