لامپ حشره کش برقی زپ لایت 3 کاره | تکسبد

شما در محیط های بسته و یا باز که در رطوبت به سر می برید انواع و اقسام حشرات موذی را به سمت خود می کشانید.


لامپ ال ای دی حشر کش


اگر شما بر این موضوع مدیریت نداشته باشید شاید شما قربانی بعدی این حشرات کثیف و آلوده باشید.


لامپ برقی حشره کش


شما می توانید با خرید این محصول خارق العاده لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp تمامی حشرات اطراف خود را از بین ببرید و از ویژگی های دیکر این محصول نیز استفاده بهینه کنید.


لامپ جدید حشره کش


با استفاده از این دستگاه و خرید آن می توانید با یک تیر 3 نشان بزنید و هم یک لامپ حشره کش برقی زپ لایت را خریداری کرده باشید و هم برای خود چراغ خوابی تدارک دیده باشید که در اتاق شما به شما نور کافی را برای خواب بدهد.


لامپ


همینطور با خرید لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp می توانید از لامپ پر قدرت و کم مصرف این دستگاه استفاده نمایید و از آن برای روشن کردن محیط با 15 ولت مصرف استفاده نمایید.


لامپ ال ای دیفروشگاه اینترنتی تکسبد از فروشگاه های معتبر آنلاین می باشد که می توانید با مراجعه به این سایت اینترنتی لامپ حشره کش برقی Zapplight خود را خریداری کنید و از ان نهایت استفاده را ببرید.


لامپ حشره کش


این محصول خارق العاده دارای 7 ماه گارنتی تعویض می باشد که شما می توانید در صورتی که این محصول حتی درخور و یا مورد پسند شما واقع نشد،


خرید لامپ حشره کش


برگشت زده و مبلغ پرداختی خود را دریافت نمایید. تکسب تمامی محصلات برقی خود را تست کرده و بعد برای شما عزیزان ارسال خواهد کرد که این خود یک تضمین کالا برای شماست.

با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید


قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول