فواید استفاده از دستگاه بخور گرم صورت

یکی از راه هایی که به هنگام سرما خوردگی و گرفتگی بینی می تواند شما را از رنج احتقاق بینی خلاص نماید استفاده از بخور گرم صورت، بینی و دهان می باشد حال اگر این بخور را با استفاده از یکی از عصاره های گیاهی انجام دهیم قدر مسلم فواید و اثر بخشی بیشتری خواهد داشت.
فواید استفاده از دستگاه بخور صورت تنها محدود به بهبود بیماری های سرما خوردگی و گرفتگی بینی نمی باشد بلکه می تواند باعث افزایش رطوبت رسانی به سطح پوست شده و پوست شما را شاداب کرده و فرایند پیر شدن پوست به تعویق بیافتد.
اگر شما نیز به سلامت و شادابی پوست خود اهیمت می دهید می توانید با خرید دستگاه بخور صورت high tech با تامین رطوبت پوست و ابرسانی عمیق پوست، پوستی شاداب، براق و سرزنده داشته باشید می توانید از عصاره های گیاهی متناسب با نوع پوست خود نیز استفاده نمائید.
اگر شما برای شادابی پوست خود از ماسک های پوست استفاده می کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از ماسک ها از بخور صورت استفاده کنید و به همین دلیل می باشد که در ارایشگاه ها نیز از دستگاه بخور صورت آرایشگاهی قبل از ماسک های صوت استفاده می شود.
بخور دادن صورت می تواند علاوه بر شادابی پوست با تامین رطوبت سینوس ها و حفره های سینوسی در بهبود بیماری سینوزیت تاثیر بسزایی داشته باشد و در واقع یکی از روش های درمانی مکمل در درمان سینوزیت می باشد.
با توجه به اینکه کشور ما در اقلیم آب و هوایی گرم و خشک قرار دارد، نیاز به استفاده از دستگاههای رطوبت ساز به منظور افزایش سطح رطوبت هوا امری ضروری می باشد تا علاوه بر کاهش بیماری های مسری در فصول سرد سال به سلامت پوست نیز کمک کند.
برای مشاهده متنوع ترین دستگاه های رطوبت ساز خانگی و خرید دستگاه بخور صورت به وب سایت تک سبد مراجعه نموده.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان

خرید