فروش انواع فیروزه کوبی در سایت فروشگاهی تک سبد

هنر زیبای فیروزه کوبی در صده های قبلی برای شما عزیزان در دسترس قرار گرفته شده است تا بتوانید از این محصول برای تزیین و تغییر دکوراسیون استفاده نمایید.شما می توانید این محصول خارق العاده را در بازار های اصفهان بیابید و با کیفیت ترین آن ها را در این شهر خریداری نمایید.


فیروزه کوبی اصفهان

این شهر بهترین فیروزه کوبی ها را برای شما به ارمغان آورده است که بهترین و زیباترین آن ها گلدان های فیروزه می باشد.


فیروزه کوبی جدید


این محصولات زیبا و شکیل برای هر مکانی مناسب می باشند و شما می توانید از این محصول در هر مکانی استفاده نمایید و جلای آن مکان را افزایش دهید. همانطور که از اسم این محصول مشخص است دور تا دور ظروف مسی را سنگ هایی زیبا و ابی فیروزه احاطه کرده اند.


فیروزه اصفهان


تمامی سنگ هایی که در این محصول موجود است از نیشابور تهیه شده است و بر روی این محصولات قرار گرفته است.


فیروزه کوبی جدید اصفهانی


گلدان صراحی فیروزه کوبی ارتفاع 14 سانتی متر Turquoise SurAhi Pot 14cm یکی از بهترین گلدان هایی می باشد که در کارگاه های اصفهان تولید می شود.


فیروزه کوبی


این گلدان با دستان استادان اصفهانی در کاگاه های معتبر هنر های دستی اصفهان تولید شده است که می توان کیفیت آن را با بهترین ها مقایسه نمود.


فیروزه جدید


همینطور شما می توانید قبل از خرید گلدان فیروزه کوبی قیمت های بازار را مشاهده نمایید و بعدا برای خرید قطعی از این درگاه استفاده نمایید.


فیروزه کوبی باکیفیت


تک سبد نماینده فعال فروش انواع فیروزه کوبی در ایران می باشد که بهترین فیروزه کوبی ها را در معرض فروش قرار داده است.برای سفارش گلدان صراحی فیروزه کوبی ارتفاع 14 سانتی متر Turquoise SurAhi Pot 14cmاز درگاه زیر استفاده نمایید و محصول خود رادرب منزل تحویل بگیرید.


دکمه زیر را لمس کنید
قیمت استثنایی 130000 تومان

خرید محصول