خرید میناکاری اصفهان با بهترین قیمت

در این پست می خواهیم شما را با برخی از محصولا میناکاریکه علاوه بر جنبه تزئینی قابلیت کاربردی را نیز داشته آشنا کنیم، میناکاری اصفهان یکی از صنایع دستی شهر نصف جهان می باشد که به سبک مینای نقاشی صورت می پذیرد و زیبایی چشم نوازی دارد.

 کاسه و بشقاب میناکاری یکی از محصولات میناکاری می باشد که دارای زیر ساخت مسی بود و با نقشای مینا به زیبایی مزین شده است، این محصول زیبا را می توانید به عنوان یک شی دکوری زیبا بر روی میز پذیرایی یا حتی برای سرو میوه در مهمانی های خود استفاده نمائید.

 میناکاری هنری می باشد که برای تزئین ظروف و زیورآلات مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر زیر ساخت مورد استفاده برای این هنر زیبا از جنس مس می باشد اما بر روی زیر ساخت های دیگر از جمله طلا، برنج، نقره و حتی بر روی سفال نیز پیاده سازی می شود.

 ظرافت، اصالت و کاربردی بودن محصولات میناکاری یکی از دلایل محبوبیت و ماندگاری این هنر زیبا می باشد. بشقاب میناکاری اصفهان یکی دیگر از محصولات میناکاری می باشد که می تواند به صورت کاربردی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 


باید بدانید که از جمله عوامل موثر بر قیمت میناکاری اصفهان، ظرافت، طرح و ریزه کاری های مورد استفاده در تولید این محصولات می باشد. گلدان میناکاری اصفهان نیز یکی دیگر از محصولات میناکاری می باشد که با زحمت و دقت زیادی ساخته میشود.

 


یکی از محصولات میناکاری که زیبایی خاصی دارد، گلدان میناکاری پرداز می باشد که تلفیقی زیبایی از هنر میناکاری با نقش پرداز می باشد. محصولات میناکاری دارای  فرم زیبا و ظرافت مسحور کننده ای می باشند که می توانند چشم هر بیننده ای را به خود خیره سازد.

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید