خرید میناکاری ارزان بجنورد

تنوع بالای صنایع دستی استان خراسان شمالی  به دلیل حضور قومیت های مختلف در این استان می باشد، اگر کسی به این شهر سفر کند مطمئنا دست خالی از این شهر باز نمی گردد، از انواع سوغاتی های خوردنی و سوغاتی های صنایع دستی که می تواند بدرقه راه مسافران این دیار شود.

 برخی از انواع صنایع دستی این شهر عبارتند از  گلیم، چارق پشتی، سفره كردی، لباس های محلی، قالی و قالیچه های مرغوب تركمنی، جاجیم، نمد، پوستین و..... که می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب نماید. به جرات می توان گفت صنایع دستی هر شهری بخشی از جاذبه های گردشگری آن شهر محسوب می شود.

 با ورد به بازارهای صنایع دستی شهر بجتورد، با تنوع بینظیری از صنایع دستی و آثار هنری روبرو خواهید شد که هر کدام زیبایی و جاذبه های خاص خود را داشته و این تنوع رنگ و طرح می تواند شما را از این زندگی خشن و خشک امروزی جدا کرده و با روح هنر آمیخته کند.

 ایران به عنوان یکی ازبزرگترین تولید کنندگان صنایع دستی در جهان دارای تنوع بینظیری از صنایع دستی می باشد و صنایع دستی متنوعی که می تواند از ظروف میناکاری شده روی مس باشد تا گلیم های دست بافت بجنورد دل هر بیننده هنر دوستی را برباید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 در شهر بجنور فروشگاه های صنایع دستی به وفور دیده می شود که علاوه بر صنایع دستی بجنور، فروش صنایع دستی سایز شهرها را نیز داشته و حتی شما می توانید خرید میناکاری ارزان بجنورد را در این فروشگاه های صنایع دستی تجربه کنید. 

شما می توانید در این مراکز فروش صنایع دستی خرید ظروف مینای مرغوب که از مهم‌ترین صنایع دستی ایرانی می باشند را تجربه کنید. برای خرید میناکاری بجنورد به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

  

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.