خرید محصولات تبلیغاتی میناکاری

هنر های دستی هر کشوری نشان از قدمت، تاریخ و فرهنگ آن  سرزمین دارد و آثار هنری هر کشور نشانی از این فرهنگ و تمدن می باشد.
هنر میناکاری یکی از هنرهای دستی می باشد که ریشه ای تاریخی دارد، آثار بجا مانده از این هنر نشان از این دارد که این هنر در ایران شکل گرفته و به کشور های دیگر منتقل شده است.
مهد هنر میناکاری در اصفهان می باشد و هنرمندان چیره دستی در این زمینه فعالیت می کنند که توانسته اند سهم خوبی از بازار فروش میناکاری ایران را به خود اختصاص دهد.
مینا در لغت به معنای آسمان می باشد و رنگ بی نیلگون این هنر نمادی از آسمان می باشد، این هنر آشتی عنصر خاک و آتش می باشد. ظرافت، دقت و زیبایی همگی در این هنر آمیخته شده اند.
هنر میناکاری در دوران سلجوقیان به اوج خود رسیده است و در این دوران هنر میناکاری بر روی ظروف برنجی انجام می گرفته است و در این دوران این هنر به سایر کشورها فرستاده می شده است.
هنر میناکاری از جمله صنایع دستی می باشد که توانسته است به خوبی در صنعت هدیه های تبلیغاتی وارد شود و زیبایی و ظرافت این هنر را به هنر دوستان عرضه کند.خرید قاب میناکاری، می تواند یک انتخاب مناسب برای زینت بخشیدن به منزل، محل کار و یا یک هدیه ارزنده برای دوستان و عزیزانی باشد که آنها را دوست دارید.
صاحبان صنایع و شرکت ها می توانند با خرید تندیس میناکاری و مزین کردن آن با لوگوی شرکت و کمپانی خود یک هدیه تبلیغاتی ارزنده و درخور مشتریان خود تهیه نموده.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید