خرید عمده سفره قلمکاری اصفهان | تک سبد

شاید اولین تصویر و ذهنیتی که برای همگان با شنیدن نام اصفهان بوجود می آید، میدان نقش جهان و تنوع بینظیر صنایع دستی زیبا و بینظیر این شهر می باشد که نشانی از عظمت و گستردگی در فن و هنر در این شهر دارد، تنوعی بینظیر اط صنایع دستی اصیل ایرانی.
یکی از هنرهی دستی اصیل ایرانی، هنر قلمکاری می باشد که به جرات می توان گفت که محال ممکن می باشد که اصفهانی باشی و تا بحال سفره قلمکاری نخریده باشی. سفره های قلمکار در طرح های مختلف که می تواند دل هر بیننده هنر دوستی را به خود جذب کند.
یکی از مهمترین ویژگی های سفره قلمکاری اصفهان، تنوع طرح های آن می باشد که می تواند طیف وسیعی از سلایق را پوشش بدهد. و شاید تا مدت ها محو تماشای این سفره های زیبا بشوید.
یکی از ویژگی های محصولات قلمکاری تنوع بالای این محصولات می باشد که می توان به انواع سفره، نمونه هایی از تابلوها و بنر های قلمکاری، انواع رومیزی های زیبا که به صورت گرد، مربع و مستطیلی طراحی شده است. پارچه هایی پر نقش و نگار زیبایی که توجه هر بیننده ای  را به خود جلب خواهد کرد.
هنر چاپ زدن بر روی پارچه که کاملا ایرانی می باشد و با استفاده از قالب های چوبی به نام باسمه صورت می پذیرد و جنس این قالب ها از چوب گلابی می باشد. استفاده از باسمه ها موجب شده است مسیر تولید پارچه های قلمکاری نسبت به گذشته تسهیل پیدا کند.
هنر قلمکاری اصفهان نه تنها از محبوبیت داخلی برخوردار می باشد از شهرت جهانی نیز بهرمند است و اصفهان به عنوان مرکز خرید عمده سفره قلمکار اصفهان می باشد که می توانید متنوع ترین سفره های سنتی ایرانی را در این شهر تهیه کنید.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات قلمکاری و خرید اینترنتی قلمکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید