خرید درب توری مگنتیک

یکی از لذت بخش ترین کارها در فصل های گرم سال، خواب دم صبح در خنکای هوا می باشد، برای این منظور نیاز به باز کردن درب ها و پنجره ها می باشد که خود این مسئله نیز با مشکل هجوم حشرات موذی مانند مگس و پشه به داخل ساختمان مواجه می باشید.

 بسیاری از خانه هایی که درب ورودی ساختمان به داخل حیات باز می شود نیز با مشکل هجوم حشرات پرنده مانند سوسک و پشه در هنگام ورود و خروج از ساختمان مواجه می باشند و این مسئله می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشدف شما می توانید برای حل این مشکلات از خرید درب توری مگنتیک استفاده کنید.

 استفاده از پرده های توری یا درب های توری از قدیم الایام مرسوم بوده است، اما این پرده ها دارای بازدهیخوبی نبوده و استفاده از آنها با مشکلاتی همراه بوده است از جمله عبور و مرور سخت که به دلیل سبکطراحیآنها بوده است.

 اگر شما در منزل  خود کودک دارید و نگران گزش توسط حشرات می باشید، می توانید با استفاده از پرده توری مغناطیسی از ورود حشرات به داخل ساختمان جلوگیری کرده و خواب راحت را برای کودک خود فراهم سازید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول


درب های توری آهنربایی به گونه ای طراحی شده اند که در مقابل وزش باد دارای ایستایی مناسبی بوده، به این منظور آویز های سنگینی در پایین پرده در نظر گرفته شده است، که باعث ایستایی بالاتر پرده در مقابل وزش باد می شود.

 نقطه قوت درب های مغناطیسی استفاده از مگنت های محکم و قوی می باشد که ورود و خروج از آنها را سهولت بخشیده و همچنین بعد از عبور کردن به سرعت بسته می شوند که مانع از ورود حشرات به داخل ساختمان می شود.

 طراحی زیبا و کاربردی و نحوه نصب و استفاده راحت از مهمترین ویژگی های درب های توری مغناطیسی می باشد، این درب ها قابل استفاده برای درب مغازه ها، فروشگاه ها، ساختمان و غیره می باشد.