خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت گرم با قیمت مناسب

کار اصلی یک دستگاه بخور، تولید رطوبت در هوا می باشد  که با ایجاد رطوبت باعث ایجاد شادابی و طراوت در محل زندگی شما می شود. استفاده از این دستگاه بخور گرم در فصول سرد سال بسیار مرسوم می باشد.
رطوبت ایجاد شده توسط دستگاه بخور گرم باعث می شود پئست بدن رطوبت خود را بدست ی آورد و موجب طراوت پوست می شود همچنین از خشکی مخاط بینی جلوگیری می کند. از بخور گرم برای درمان سینوزیت و سایر عفونت های تنفسی استفاده می شود.

 


 

یکی از مزیت های دستگاه بخور گرم نسبت به سرد مکانیزم تبخیری این دستگاه می باشد، به این ترتیب مواد معدنی و سنگینی های آب وارد هوا نمی شود البته لازم به ذکر می باشد که به دلیل دمای بالای 100 درجه بسیاری از عوامل بیماری زا از جمله باکتری ها و ویروس ها کشته می شود.
دستگاه بخور صورت high tech، نمونه ای از دستگاه های بخور گرم می باشد که با توجه به قابلیت های زیاد این محصول دارای قیمت مناسبی می باشد. با استفاده از این محصول شما می توانید از یک بخور با عصاره های گیاهی برای سلامت و شادابی پوست خود استفاه کنید. 

 دستگاه بخور صورت پایه دار، امکان بخور کامل صورت، دهان و بینی  را فراهم می آورد و از مزیت های استفاده از این دستگاه کمک به سلامت پوست و باز شدن منافذ پوستی و همچنین رفع آکنه و جوش های سر سیاه می باشد.
این دستگاه دارای آداپتور برق می باشد که با برق شهر کار می کند، نوع کاربری این دستگاه خانگی می باشد البته این دستگاه در سالن های آرایشگاهی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
استفاده از بخور گرم قبل از استفاده از ماسک های صورت مرسوم می باشد و باعث اثر بخشی بهتر ماسک صورت می شود، البته باید به این نکته توجه شود که قبل از استفاده از بخور گرم صورت حتما صورت خود را با یک شوینده کلایم مورد شستشو قرار داده تا هر گونه آلاینده و مواد آرایشی روی پوست را پاک کنید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  49000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید