حباب ساز برقی دابل ویلز بهترین هدیه به فرزندتان

یکی از سرگرمی های مفرح و نشاط آور برای کودکان بازی با حباب است و علاوه بر جنبه ی سرگرمی و نشاط جنبه ی فعالیت و تحرک بدنی نیز دارد. بهمین منظور یکی از بهترین هدیه هایی که می توانید به فرزند خود بدهید یک حباب ساز برقی می باشد که بتواند با دوستان خود و در فضاهای باز حباب بازی کند.


حباب ساز برقی


علاوه بر آنکه این دستگاه می تواند وسیله ی سرگرمی شما و کودکتان شود، می تواند از آن در مراسم و جشن ها استفاده کرده و محیط جشن خود را بسیار شاد و مفرح کنید و تا سال ها خاطره ی آن در ذهن همه بماند.


حباب ساز برقی


این دستگاه هم با برق شهری کار می کند و هم با برق فندکی اتومبیل کار می کند بنابراین هر دو ولتاژ 12 و 220 ولت را پشتیبانی می کند. همچنین یک کابل بلند برق دارد که به راحتی هم به برق شهری و هم به فندکی ماشین وصل می شود و این کابل بلند یک مزیت بزرگ است.


حباب ساز برقی


جنس این حباب ساز از پلاستیک درجه یک بوده و وزن آن نیز بسیار سبک است و شما به راحتی می توانید آن را جابجا کنید و به هر کجا که خواستید ببرید. حتی کودکان نیز می توانند آن را به آسانی جابجا کنند. البته یک سری چسب های پلاستیکی زیر پایه های آن می چسبد که از لیز خوردن آن جلوگیری می کند.


حباب ساز برقی


طرز کار این حباب ساز به این صورت است که یک پروانه ی چرخنده که دارای 18 سر است و هر سر یک حباب ساز دارد با نیروی برق چرخیده و توسط یک فن که در پشت آن قرار دارد، حباب هایی که تولید می کند را در فضا پراکنده می کند.


حباب ساز برقی


همچنین پشت این حباب ساز یک قسمت وجود دارد که محلول مخصوص حباب را داخل آن ریخته و مقداری نیز آب با آن مخلوط می کنیم تا بتواند حباب درست کند. همچنین یک کانکتور پشت دستگاه وجود دارد که برای اتصال کابل برق است.


حباب ساز برقی


برای مشاهده و خرید دستگاه حباب سازی برقی اصل روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 55000 تومان


حباب ساز برقی