تشخیص میناکاری تهران مرغوب از تقلبی

یکی از مهم ترین پارامتر ها برای تشخیص بهترین میناکاری در این صنعت یک تکه بودن این محصول می باشد که باید از یکدستی و صاف بودن بالایی برخوردار باشد و لبه های آن نیز تیز و برنده نباشد.


مینا کاری جدید


یکی دیگر از مهم ترین شاخصه ها برای تشخیص میناکاری تهران مرغوب رنگ میناکاری می باشد که باید از جنس رنگ های شیشه ای باشد که هنگام پختن بسیار سفت شده و از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.


میناکاری جدید


بر روی محصول میناکاری شما نباید هیچ گونه ترکی وجود داشته باشید، چه بر روی فلزی که بر روی آن میناکاری کار شده است و چه بر روی میناکاری و نقش هایی که بر روی این فلز نقش بسته اند.


خرید مینا کاری


ضخامت رنگ هایی که در این محصول به کار رفته شده است مشخص می باشد و کم و یا زیاد شدن آن می تواند باعث بی کیفیتی این محصول شود که در نوع خود بسیار زننده و بد جلوه خواهد داد.


خرید میناکاری اصلی


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از بهترین و زیباترین محصولات میناکاری را در دسترس قرار داده است که می توانید برای خرید میناکاری تهرانی باکیفیت از این درگاه استفاده نمایید.


خرید میناکاری اصلی


لازم به ذکر است اگر برای خرید میناکاری تهرانی ارزان از این درگاه استفاده نمایید می توانید از تخفیف های ما برخوردار شوید و محصول خود را نازل ترین قیمت دریافت نمایید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.


خرید مینا کاری اصلی

 

دکمه زیر را لمس کنید

خرید محصول


بشقاب میناکاری را از اینجا تماشا نمایید